+370 687 86722; +370 698 86711 info@woodteka.lt

Diskiniai pjūklai, frezos, grąžtai, rankiniai įrankiai, elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai

Dirbant su mediena, tenka pasitelkti galybę priemonių, tarp kurių – įvairių rūšių staklės, diskiniai pjūklai, grąžtai, frezos, šlifavimui ir obliavimui skirti įrengimai bei daug kitų papildomų prietaisų, padedančių sukurti kuo tobulesnį gaminį. Kiekvienas darbas yra specifinis, reikalaujantis atitinkamų priemonių ir tinkamos metodikos. Be to, kiekvienas įrankių modelis pasižymi skirtingais parametrais, turi kitokią paskirtį ir yra pritaikytas atlikti net ir maksimalaus preciziškumo reikalaujančias užduotis. Pilną asortimentą medienai apdoroti reikalingų įrankių rasite mūsų elektroninėse parduotuvėse, apsilankykite, išsirinkite, užsisakykite, jei kyla klausimų – konsultuokitės su specialistais. Sužinoti ir gauti kuo daugiau informacijos apie įvairius gaminius galite darbo valandomis telefonais nurodytais elektroninėse parduotuvėse, o ne darbo metu, parašykite mums užklausimą elektroniniu paštu, konsultantai į jį atsakys pirmosiomis sekančios darbo dienos valandomis. Mūsų jaunas, profesionalus ir entuziastingas kolektyvas, nuolat besidomintis naujausiais pasiekimais medienos apdirbimo įrankių inžinerijoje ir sekantis įrankių naujienas, ne tik atsakys į klausimus, bet ir pasiūlys bet kuriai medienos apdirbimo ar baldų gamybos įmonei geriausią ir patraukliausią sprendimą. Jūsų patogumui platus asortimentas, išsami informacija ir malonus aptarnavimas.

festoolirankiai.lt. – FESTOOL prekės ženklo gręžimo-sukimo, šlifavimo ir poliravimo, obliavimo, apdailos, dulkių siurbimo įrankiai, sistemos, priedai įrankiams geromis kainomis.

www.metaboirankiai.lt. – METABO prekinio ženklo įrankiai medienos apdirbimui, baldų pramonei, priedai METABO įrankiams, geros kainos, greitas pristatymas, garantinis ir pogarantinis įrankių aptarnavimas.

www.boschtools.lt – Bosch prekės ženklo įrankiai skirti tiek meistraujantiems namuose, tiek profesionalams skirta įrankių linija. Didelis sodo ir daržo įrankių asortimentas.

www.bahcoirankiai.lt. – BAHCO pjūklai, atsuktuvai, replės, grąžtai, antgaliai, raktai, gulsčiukai ir kiti rankiniai įrankiai, geros kainos, greitas pristatymas, nemokamos konsultacijos

shop.woodteka.lt. – įrankiai medienos apdirbimui, platus asortimentas grąžtų, gilintuvų, juostinių pjūklų, drožlių nusiurbimo žarnų, matavimo ir klijavimo įrengimų, pirštinių, darbastalių.

www.griggio.lt. – medienos apdirbimo staklių asortimentas, parinktas atsižvelgiant į Lietuvos vartotojų poreikius. Staklių kaina priklauso nuo jų komplektacijos – susisiekite su mumis.

www.frezos.lt. – kotinės frezos, frezos staklėms, frezeriams, obliavimo galvos, frezų komplektai, frezos baldų durelėms ir langams gaminti, keičiami peiliukai bei obliavimo peiliai.

www.diskinispjūklas.lt. – diskiniai pjūklai, priešpjūkliai, pjūklų diskai rankiniams įrankiams, diskiniai pjūklai medienai, plokštei, plastikui, aliuminiui ir kitoms medžiagoms.