+370 687 86722; +370 698 86711 info@woodteka.lt
Select Page

Paslaugos įmonėms bei individualiems asmenims: galandimas, pjūklų suvirinimas, staklių remontas ir Festool įrankių servisas

Galime garantuoti aukštą paslaugų kokybę, greitą ir profesionalų aptarnavimą. Tinkamas galandimas, nuolatinė įrankių ir staklių priežiūra užtikrina ilgesnį mechanizmų tarnavimo laiką ir geresnį darbo rezultatą.

galandimas galandinimas

+370 687 86722 Justinas

justinas@woodteka.lt

galandimas festool servisas

+370 698 86711 Giedrius

info@drema.lt

galandimas staklių remontas

+370 698 86711 Giedrius

info@drema.lt

galandimas pjuklo suvirinimas

+370 687 86722 Justinas

justinas@woodteka.lt

GALANDIMAS

Prarasti aštrumą nuo intensyvaus naudojmo turi savybę visi įrankiai, neišskiriant ir pačių kiečiausių – deimantinių įrankių. Todėl galandimo paslauga aktuali, siekiant užtikrinti aukštą gaminių kokybę ir sumąžinti sąnaudas, skiriamas naujų įrankių įsigyjimui. Galime pagaląsti beveik viską: kietmetalio ir deimantinius įrankius, diskinius ir juostinius pjūklus, frezas, grąžtus. Jūsų patogumui, galime paimti įrankius ir pagaląstus pristatyti atgal, galimas surinkimas ir grąžinimas pagal pastovų grafiką. Garantuojame aukštą diskinių pjūklų galandimo kokybę, kadangi naudojame itin aukštos kokybės deimantinius galandimo diskus bei specialią galandimo ir pjūklų plovimo alyvą/emulsiją.

FESTOOL SERVISAS

Įrankių gedimas yra tikrai didelis iššūkis meistrui, kuriam reikia laiku atlikti klientų užsakymus ir bet kuris trukdis, reikalaujantis papildomų laiko sąnaudų, tikrai nekelia gerų emocijų. Festool remonto centro darbuotojai kuo skubiau suremontuos įrankius ir išsiųs atgal. 92% į Festool servisą pakliuvusių įrankių yra suremontuojami greičiau negu per 2 darbo dienas.

PJŪKLŲ SUVIRINIMAS

Pjūklų sutrūkimo priežąstys įvairios, per didelis arba per mažas pjūklo įtempimas, neteisingas sureguliavimas, nepritaikytų pjūklui ruošinių pjovimas. Viriname sutrūkusius juostinius pjūklus, jei jie nėra visiškai nusidėvėję ir turi sveikus dantukus, pjūklas gali būti suvirinamas, jei nėra trūkęs daugelyje vietų, nes virinant daug taškų, jis sutrumpės ir tiesiog bus neįmanoma jo uždėti ant pjovimo mechanizmo.

STAKLIŲ REMONTAS

Bet kurių staklių prastova įmonei yra ne tik nepatogumas, bet ir finansiniai praradimai. Gedimo atveju, siūlome specialistų pagalbą, kurie sureguliuos pas mus įsigytas stakles, gedimo atveju nustatys gedimo priežastis ir sudėtingumą, įvertins galimus gedimo pašalinimo terminus bei pasistengs kuo skubiau jį pašalinti. Tiekiame atsargines dalis GRIGGIO staklėms, atliekame servisą ir remontą.