+370 687 86722; +370 698 86711 info@woodteka.lt
Select Page

Staklės ir įrankiai. Gamintojai.

Staklės ir įrankiai gamintojų, kurių valdomais prekių ženklais pažymėtų medienos įrengimų, galima rasti UAB WOODTEKA ir partnerio UAB DREMA prekių lentynose.

 

irankiai festool
irankiai metabo
irankiai bosch
irankiai first italia
irankiai freud
irankiai trend
irankiai bahco
irankiai ir stakles griggio
FREUD  (IT)

Diskiniai pjūklai, tinkantys daugeliui populiariausių gamintojų rankinių bei stalinių elektrinių pjūklų, frezos durų ir langų gamybai, grąžtai. Įrankių gamintojas gali garantuoti aukščiausią kokybę, nes 100% įrankiuose naudojamo kietmetalio yra išliejamas FREUD gamykloje, todėl garantuojama geriausia kokybės kontrolė ir užtikrinama galimybė išlieti skirtingos konsistencijos kietmetalį, kurį galima pritaikyti individualiems gamybos poreikiams.

GRIGGIO (IT)

Įvairių funkcijų ir daugiafunkcinės medienos ir kitų medžiagų apdirbimo staklės, kurių stabilumą, ergonomiją, patvarumą ir našumą vertina naudotojai visame pasaulyje. Užtikrintas kokybiškas ir preciziškas darbas, nes medienos įrengimai sukurti taip, kad būtų pritaikomi individualiems poreikiams. Tai  – inovacijos, optimalūs ir šiuolaikiški sprendimai, kainos ir kokybės santykio garantija.

TREND (UK)

Frezos kurios kitų mūsų siūlomų skiriasi tuo, kad jų erdviniai matmenys yra imperinėje (colinėje) matavimų sistemoje. Šio gamintojo inžinieriai susikoncentravę į kokybiškiausių medienos apdirbimo įrankių kūrimą ir šio tikslo yra siekiama glaudžiai bendradarbiaujant su techninės pagalbos komanda, kurią sudaro ypač patyrę įrankių naudotojai. Gamintojo inžinierių ir medienos apdirbėjų patirties subalansavimas labai padeda, kuriant kokybiškus produktus.

BAHCO (EU)

Rankiniai įrankiai, kurių aukšta kokybė niekada nenuvils vartotojo. BAHCO nuolat tobulina įrankius, kad jie atitiktų saugos reikalavimus ir juos būtų lengva naudoti. Ergonomiškumo ir našumo suderinimas – vienas iš prioritetinių uždavinių, kuriant naujausius įrankių modelius. Juos gaminant atsižvelgiama ne tik į ergonomikos ekspertų, dizainerių – konstruktorių ir mokslininkų patirtį, bet skiriamas ir didžiulis dėmesys vartotojų atsiliepimams, todėl rezultatas –  patogūs, saugūs ir funkcionalūs medienos apdirbimui, miškininkams, sodininkams ir daržininkams bei santechniniams darbams skirti įrankiai, kurių naudojimas sumažina nuovargio, traumų ir nelaimingų atsitikimų riziką, bei didina darbo našumą.

FIRST ITALIA (IT)

Labai aukštos kokybės diskiniai pjūklai, pagaminti iš labai kokybiškų metalų. Pjūklų korpusai papildomai valcuojami, dėl to šio įrankių gamintojo pjūklai išlaiko labai dideles apkrovas, kadangi dėl savo slidumo nėra užspaudžiami medienoje. FIRST ITALIA – gamintojas, kurio įrankiai pasižymi itin geromis techninėmis specifikacijomis, dantukai atitinka aukštus reikalavimus. Ilgesnį pjūklų tarnavimo amžių lemia ir didesnis korpuso storio ir prapjovos santykis, nes dėl šios priežasties pjūklai nepridega ir neišsigaubia.

FESTOOL (DE)

Drąsiai galima teigti, kad ne tik Lietuvoje tai yra vienas geriausiai žinomų ir mėgstamų įrankių gamintojų. Taip pat ir vienas iš seniausių ir garsiausių, į savo istoriją įsirašiusių visą eilę išradimų, be kurių sunku įsivaizduoti šiuolaikinės medžio apdirbimo ir baldų gamybos pramonės procesus. Tai patikimi ir ypatingai tikslūs įrankiai, kuriems dėl savo konstrukcinių savybių tarnaujantiems ypač ilgai, taikoma net trijų metų garantija. Šie įrankiai maksimaliai palengvina kasdienį darbą ir didina ekonominį efektyvumą.

METABO (DE)

Profesionalūs elektriniai įrankiai, kurie pasižymi ne tik geromis techninėmis specifikacijomis, bet ir patrauklia kaina. Įrankiai turi puikias elektronikos sistemas, jais dirbti patogu ir paprasta. Pasižymi ne tik tvirta konstrukcija, tačiau taip pat dideliu našumu ir naudojimo patogumu. Įrankiai apratnaujami garantinio serviso, kuriame užregistravus įrankį iškart po pirkimo, standartinė garantija yra pratęsiama iki trijų metų.

BOSCH (DE)

Bosch savo veikloje visada vadovavosi vertybėmis, kurias įskiepijo įkūrėjas Robertas Boschas. Metų eigoje vertybės keitėsi, taikėsi prie laikmečių, tačiau ir anksčiau ir dabar dabar jos atspindi Bosch profesionalią bendravimo su verslo partneriais, investuotojais, darbuotojais ir visuomene etiką. Bosch įrankiai – tai įrankiai pagaminti atsižvelgiant į socialinį ir ekologinį poveikį aplinkai, diegiant inovacijas ir atsižvelgiant į vartotojų poreikius.