+370 687 86722; +370 698 86711 info@woodteka.lt
Select Page
Medienos apdirbimo įrankiai, staklės, servisas, garantinis aptarnavimas, frezos

MEDIENOS APDIRBIMO IR BALDŲ GAMYBOS ĮRANKIŲ IR STAKLIŲ TIEKIMAS

Medienos apdirbimo įrankių bei staklių tiekimo segmente UAB WOODTEKA gyvuoja nuo 2000-ųjų metų. Tuo metu, Kaune įsikūrusi bendrovė UAB LB KOMPANIJA, pradėjo vystyti  veiklą, tiekdama įrengimus baldų pramonės ir medienos apdirbimo įmonėms.

Iki 2012 metų pabaigos tai buvo sėkmingai dirbanti įmonė, kuri Lietuvoje atstovavo medienos apdirbėjų ir baldų gamintojų tarptautiniu mąstu pripažintus prekinius ženklus ir teikė platų kokybiškų įrankių ir staklių asortimentą.

2012 metais UAB LB KOMPANIJA įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2012“, kuris, suteikiamas patikimoms įmonėms, laiku vykdančioms finansinius įsipareigojimus. Šis sertifikatas – ne tik finansinio patikimumo, bet ir mūsų verslo principų įvertinimas.

 

MŪSŲ VERTYBĖS

2012 metų pabaigoje buvo peržiūrėti bendrovės prioritetai, požiūris į prekių pateikimą bei aptarnavimo kultūrą, deramą produktų gamintojų atstovavimą ir kartu su atsinaujinusia komanda pradėta kurti nauja bendrovės veiklos strategija, kuri įgalintų įgyvendinti mūsų viziją – sukurti lyderiaujančių pozicijų Lietuvoje neužleidžiančią medienos apdirbimo įrankių ir įrengimų pardavimų bendrovę, dėl gebėjimo geriausiai suprasti ir tenkinti vartotojų poreikius, įgijusią visapusišką klientų pasitikėjimą.

Todėl mes siekiame teikti rinkai tik kokybiškus, patikimus produktus ir paslaugas, bei nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę, propaguoti skaidraus verslo principus bei aukštas profesinės etikos normas. Siekiame sukurti tokią bendrovės aplinką, kurioje kiekvienas darbuotojas gali realizuoti savo profesines ambicijas, kurioje gera dirbti ir nuolat tobulėti.

Nuo 2013 metų prasidėjo sparčiausiais bendrovės vystymosi ir tobulėjimo laikotarpis.

Mes siekiam nuolat ugdyti darbuotojų kompetenciją, užtikrinti aukštą profesionalumo lygį bei darbo kultūrą, taip užtikrinant kokybišką ir maksimalų klientų poreikių tenkinimą, suteikiant jiems kuo daugiau komforto ir patogumo. Todėl savo produkciją ir informaciją apie paslaugas padarėme prieinamas ne tik fiziniuose aptarnavimo taškuose, bet ir vieni iš pirmųjų medienos įrankių tiekėjų Lietuvoje perkėlėme prekybą į virtualią  erdvę.

Šiuo metu kryptingai ir sistemingai augame, plečiame savo klientų ratą, nuolat investuojame į modernizaciją ir mokymus, geriname teikiamų paslaugų kokybę, plečiame jų spektrą.

 

PREKYBA ĮRANKIAIS INTERNETU

Taip atsirado elektroninės parduotuvės:

www.bahcoirankiai.lt  www.shop.woodteka.lt  www.diskinispjuklas.lt  www.frezos.lt  www.ftool.lt  www.metaboirankiai.lt, www.boschtools.lt

Informacija apie kitas mūsų prekių grupes bei paslaugas taip pat išsamiai pateikiama tinklapiuose

www.griggio.lt (medienos apdirbimo staklės), www.juostinispjuklas.ltwww.galandimas.lt, www.freud.lt (FREUD prekinio ženklo prekės)

 

ATSTOVAUJAMI MEDIENOS APDIRBIMO ĮRANKIŲ GAMINTOJAI IR MŪSŲ ĮRANKIŲ ASORTIMENTE ESANTYS PREKIŲ ŽENKLAI

2014 m. rugsėjo mėn. UAB LB KOMPANIJA tapo UAB WOODTEKA ir dalį importuojamos produkcijos pardavimo teisių perleido dukterinei bendrovei UAB DREMA.

Šiuo metu esame įgalioti šių Italijos gamintojų atstovai Lietuvoje: „FREUD“, „SISTEMI KLEIN“,  „GRIGGIO“, „GAMMA ZINKEN“, „FIRST ITALIA“.

Taip pat galime pasiūlyti gamintojų “TREND”, “CERATIZIT”, „FESTOOL“, “METABO”, “BOSCH”, “BAHCO”, “BMI”,  „SJOBERGS“ bei Austrijos gamintojo „HOLZMANN“ produkciją.

Esame „CMT“, „FREZITE“ bei „AKE“ atstovai Kauno regione.

  • FREUD  (Italija). Aukščiausios kokybės diskiniai pjūklai, frezos durų bei langų gamybai, specializuotos CNC frezos, grąžtai, keičiami peiliukai.
  • GRIGGIO (Italija). Staklės: formatinio pjovimo, daugiavelenės gręžimo, frezavimo, juostinės pjovimo, obliavimo, reismusavimo, dygiavimo, šlifavimo, sendinimo, rėmų surinkimo, plokščių skydų, išpjaustymo, briaunavimo, plokščių klijavimo presai, rėminiai surinkimo presai.
  • CERATIZIT (Vokietija). Vienkartiniai  keičiami peiliukai frezoms.
  • SISTEMI KLEIN (Italija). Gamintojo specializacija –  kieto karbido frezos, griebtuvai, CNC grąžtai, frezos, antgaliai automatinėms gręžimo staklėms, frezavimo galvos, HW diskiniai pjūklai, SS ir HW peiliai, matavimo prietaisai baldų pramonei ir speciali įranga durų ir langų rėmų gamintojams.
  • TREND (UK). Frezos, kurių erdviniai matmenys yra colinėje matavimų sistemoje.
  • BAHCO (EU). Rankiniai įrankiai: pjūklai, kaltai, replės, plaktukai, kirviai ir pan., kurių aukšta kokybė neapvils pačio reikliausio vartotojo.
  • GAMMA ZINKEN (Italija). Kotinės frezos, grąžtai, gilintuvai, kaltavimo grąžtai, diskiniai pjūklai, priešpjūkliai.
  • FIRST ITALIA (Italija). Labai aukštos kokybės diskiniai pjūklai daugiapjūklėms staklėms, pjūklai skersavimui, aliuminio ar plastiko pjovimui. Ypač konkurencinga kaina.

Įrankius bei stakles pristatome visoje Lietuvoje, konsultuojame. Susisiekite su mumis.